Gwarancja na samochód

​Wraz z zakupem nowego Fiata uzyskujesz 24-miesięczną Gwarancję, trwającą od daty odebrania samochodu, bez limitu przebiegu.
 
Gwarancja ta obejmuje wady fabryczne samochodu, które będą naprawiane nieodpłatnie, z zastosowaniem oryginalnych lub odnowionych części zamiennych.
 
Wszelkie interwencje gwarancyjne będą realizowane przez Sieć Serwisową Fiat, a obejmują one:

  • naprawę lub wymianę wadliwego detalu;
  • robociznę obejmującą wymianę komponentów lub naprawę;
  • dostarczenie materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania napraw na Gwarancji.

 
W okresie Gwarancji na samochód będzie można korzystać z usług pomocy drogowej.

car-warranty-image

​Gwarancja na lakier

Samochód posiada gwarancję na wady fabryczne lakieru przez okres 36 miesięcy od daty odebrania go z salonu. Gwarancja obejmuje całkowite lub częściowe lakierowanie naprawcze samochodu, mające na celu usunięcie potwierdzonej anomalii zgodnie ze standardowymi warunkami producenta.

Gwarancja na perforację

Elementy strukturalne karoserii samochodu objęte są gwarancją na perforację spowodowaną przez korozję, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz. Gwarancja obejmuje naprawę i/lub wymianę wszelkich oryginalnych elementów strukturalnych karoserii, w których nastąpiła perforacja przez korozję, a obowiązuje przez okres 8 lat od daty odebrania samochodu.
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami gwarancji podanymi w Książce Gwarancyjnej.

Wydłuż gwarancję, wybierz oszczędność

Dzięki trzem rozwiązaniom oferowanym przez Mopar® Vehicle Protection, wydłużenie gwarancji na usterki mechaniczne i elektroniczne Twojego samochodu oznacza oszczędność. Dodatkowo skorzystasz z:

  • Napraw wykonywanych przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników.
  • Zastosowanych oryginalnych części zamiennych.
  • Sieci serwisowej i wsparcia w całej Europie.
 

Pomoc drogowa

Assistance: pomoc drogowa, która oferuje Ci w dowolnym momencie:

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia usług, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

Assistance to program z zakresu mobilności oferowany Klientom przez markę Mopar®: możliwość spokojnego podróżowania i korzystania z usługi pomocy drogowej dostępnej 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Assistance przewiduje dla posiadaczy samochodów Fiat szereg kompletnych i funkcjonalnych programów pomocy drogowej, obowiązujących w całej Europie*.

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

 

Przeglądy

Przeglądy okresowe

Każdy samochód wymaga okresowego wykonywania czynności przeglądowych.

Grupa Fiat przygotowała więc dla każdego produkowanego przez nią modelu/wersji samochodu Wykaz czynności przeglądów okresowych niezbędnych w celu monitorowania stanu działania i ogólnej sprawności pojazdów.

Przestrzeganie zaleceń Wykazu czynności przeglądów okresowych pozwala również na zoptymalizowanie osiągów i zużycia paliwa przez samochody oraz, w miarę wydłużania się okresu eksploatacji, przestrzeganie norm emisji i ogólnych wymagań środowiskowych, a także zachowywanie przez samochód takiego stanu, który zapewni mu przechodzenie przez przewidziane prawem badania techniczne pojazdów.

Zapoznaj się z wszystkimi ofertami Mopar® Vehicle Protection.

Zalecenia dotyczące przeglądu

Mopar®zaleca, aby wykonywać najważniejsze przeglądy i kontrole okresowe w oparciu o przebieg posiadanego samochodu.
Wybierz wartość przebiegu Twojego samochodu (wybierając odpowiednią wersję silnikową, benzyna lub diesel), aby zobaczyć, jakie czynności będzie można wykonać w serwisie.

1. Wybierz wersję silnikową

2. Wybierz przebieg

Jeśli chodzi o specyficzne zalecania dotyczące Twojego samochodu, zapoznaj się z dołączoną do niego Instrukcją obsługi.

Mopar® Vehicle Protection

MOPAR® VEHICLE PROTECTION oferuje Ci możliwość wydłużenia gwarancji na usterki poza okres gwarancji na samochód, poprzez wybór jednego z programów, który możesz dostosować do własnych potrzeb.
To wyjątkowa gama usług zatwierdzona przez Fiat Chrysler Automobiles SpA, która gwarantuje, że wszystkie czynności w ramach przeglądu:

  • wykonywane są przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników;
  • we wszystkich Autoryzowanych Stacjach Obsługi Fiat w całej Europie;
  • z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych.


Zapoznaj się z szeroką gamą usług z zakresu przeglądu oferowanych przez Mopar® Vehicle Protection.

Instrukcja obsługi

istructions_image

Zgubiłeś Instrukcję obsługi lub Książkę Gwarancyjną do Twojego samochodu?


 
Możesz przejrzeć ją w formacie elektronicznym na eLum, oficjalnej stronie internetowej Fiat Chrysler Automobiles z Książkami Gwaranyjnymi i Instrukcjami obsługi do Twojego Fiata.